Krematoriumas Vilniuje

Kokybiškos kremavimo paslaugos nepriklauso nuo to, kuriame mieste yra įsikūręs krematoriumas. Vilniuje šiuo metu krematoriumo nėra, tačiau tai nesutrukdo mums teikti aukščiausio lygio kremavimo paslaugas.

Kremavimas Vilniuje

Lietuvoje šiuo metu veikia vienas krematoriumas, dar vienas yra planuojamas statyti nuo Vilniaus 150 km. spinduliu. Tokia situacija susiklostė dėl gana objektyvių priežasčių – trūksta atokių negyvenamų sklypų, kur galėtų įsikurti tokios delikačios paskirties objektas. Krematoriumas turi stovėti toliau nuo gyvenamų vietų, kaip ir kapinės. Dėl to prieš keletą metų Vilniuje krematoriumas buvo bandomas statyti, bet tam pasipriešino vietinė bendruomenė.

kremavimas krematoriumas vilniuje
Krematoriumas

Kremavimas Kėdainiuose ir Lenkijoje

Krematoriumas Kėdainiuose visiškai patenkina Lietuvos poreikius, o krematoriumas Lenkijoje turi dar daugiau pranašumų, nes turime galimybę pasinaudoti kremavimo paslaugomis skubos tvarka. Esame išvystę palaikų pervežimo paslaugas, todėl kremuojant Vilniaus gyventojus kelionė į Kėdainių ar Lenkijos krematoriumą yra nedidelis iššūkis.

Užtikriname aukščiausią kremavimo paslaugų kokybę ir pasirūpiname visais reikalingais kremavimo dokumentais, pervežimu, urnomis.  Viską patikėkite mūsų kremavimo centrui ir liksite patenkinti visu procesu.

Kodėl verta kreiptis dėl kremavimo į Kremavimo centrą?

Teikiame kompleksines paslaugas nuo dokumentų sutvarkymo iki laidojimo organizavimo:
  • Naudojamės net trijų krematoriumų paslaugomis (vienas krematoriumas Lietuvoje ir du krematoriumai Lenkijoje), todėl kremuoti (organizuoti palaikų kremavimą) galime skubaus tvarka ir lanksčiu grafiku.
  • Puikiai sutvarkyta palaikų pervežimo paslauga užtikrina trumpiausius įmanomus kremavimo terminus;
  • Daug dėmesio skiriame urnoms – jų išvaizdai, kokybei, medžiagoms.
  • Siūlome palaikų pervežimo iš/į užsienį paslaugas.
  • Dirbame atsižvelgdami į užsakovų poreikius ir galimybes.
Norite sužinoti daugiau apie kremavimo paslaugas? Susisiekite su mumis jau dabar tel. 8 639 999 49 (jūsų patogumui dirbame visą parą, kasdien)
Kremavimas palaiku kremavimas