Urnos kainos.
Kiek kainuoja urna?

Urnos kaina priklauso nuo formos ir medžiagų. Akivaizdu, kad plastikinė urna yra pigiausia, kaip ir kai kurio metalo lydinių. Natūralus medis – kainos ir kokybės „aukso viduriukas“, o štai akmeninės ir tauriųjų metalų urnos yra prabangios, todėl jų kaina kiek didesnė. Pavyzdžiui :

 • Plastikinės urnos kainos yra nuo 45 Eur iki 55 Eur
 • Metalinės urnos kainos yra nuo 90 Eur iki 220 Eur
 • Akmens urnos kainos yra nuo 180 Eur iki 340 Eur
 • Stiklinės urnos kainos yra nuo 180 Eur iki 240 Eur
 • Varinės urnos kainos yra nuo 90 Eur iki 160 Eur
 • Išskirtinio dizaino urnos kainos yra nuo 170 Eur iki 280 Eur
 • Medinės urnos kainos yra nuo 150 Eur iki 200 Eur

Urnos kainos gali svyruoti priklausomai ir nuo dekoracijų. Vienos urnos turi dekoratyvinių raižinių, gali būti graviruojamos, naudojamos tam tikros skulptūrėlės papuošimui. Visa tai tiesiogiai veikia ir kainas.

Susisiekite su mumis jau dabar ir atsiųsime turimų urnų katalogą, kurį peržiūrėję galėsite išsirinkti tinkamiausią urną savo artimųjų paskutinei kelionei.

Kreipkitės tel. 8 639 999 49 (dirbame visą parą, kasdien)

Kremavimo urna
laidojimo urna

Laidojimo Urnos

Artimąjį į paskutinę kelionę palydėkite įspūdingoje urnoje – nedidelėje po kremavimo likusių pelenų laikymo ir laidojimo dėžutėje. Siūlome rinktis iš itin plataus urnų asortimento. Svarbiausia – jūsų lūkesčiai. Parinksime idealiausiai tinkančią urną jūsų artimųjų laidotuvėms.

kremavimo urnos
urnos iš akmens

Kremavimo urnos. Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Urnos yra skirstomos į kelias rūšis pagal paskirtį ir naudojimo aplinkybes:

 1. Laidojimo urnos. Tai urnos, kurios yra skirtos laidoti kremuotus palaikus žemėje iškasus nedidelę duobę.
 2. Kolumbariumo urnos. Šios rūšies urnos yra laikomos specialiuose kolumbariumuose – urnų laikymo statiniuose, esančiuose kapinėse.
 3. Laikymo urnos. Nors tam tikros religinės konfesijos ir nepritaria tokiai praktikai, tačiau yra galimybė urnas laikyti ir namuose arba specialiai tam pritaikytose vietose.
 4. Transportavimo urnos. Šios urnos yra paprastos, jos yra skirtos transportuoti kremuotus palaikus iš krematoriumo į laidotuvių rūmus, taip pat jos naudojamos pervežant palaikus į užsienį arba iš užsienio.

Pagal urnų naudojimą parenkamos ir urnų medžiagos:

 • Plastikinės urnos. Tai paprasčiausios, dažnai transportavimui naudojamos urnos. Jos nedidelės, gali būti įdėtos į laidojimui ar laikymui skirtas urnas neišimant pelenų. Plastikinės urnos yra sandarios, jas patogu užplombuoti, kaip tai reikalaujama palaikų pervežimo reglamente.
 • Medinės urnos. Iš įvairaus medžio (pušies, ąžuolo, riešuto, klevo, vyšnios ar raudonmedžio medienos) pagamintos dėžutės formos urnos žavi savo natūralumu ir praktiškumu. Tai ekologiškas laidojimo būdas, nes per keletą metų mediena žemėje sunyksta, jei urna yra laidojama.
 • Keramikinės urnos. Iš įvairių rūšių keramikos (molio) pagamintos arba žiestos urnos primena senovinius ąsočius, kuriuose tūkstančius metų buvo laikomi mirusiųjų palaikai įvairiose civilizacijose. Šios urnos yra gana ekologiškos, gaminamos iš natūralių medžiagų, tačiau jos traukia akį savo tekstūromis ir raštais. Dažniausiai šios urnos yra cilindro formos.
 • Metalinės urnos. Iš įvairių metalo lydinių, tokių kaip varis, alavas, bronza, plienas, sidabras ir aliuminis gaminamos urnos pasižymi ilgalaikiškumu ir dažnai yra atsparios oksidacijai (nerūdija). Jos gali būti tiek dėžės, tiek cilindro formos. Tinka laikyti kolumbariumuose.
 • Akmeninės urnos. Išskirtinio dizaino ir prabangios urnos, gaminamos iš granito, marmuro plokščių. Nušlifuotas ir blizgus paviršius yra panašus į antkapį, todėl šios urnos yra vienos iš populiariausių, taip pat atrodo labai įspūdingai. Nors puošnių elementų mados praeina, akmeninės urnos vis dar dekoruojamos įvairiais raižiniais, graviruojamos. Šias urnas galima laikyti kolumbariumuose ar net namuose, nors religinės bendruomenės tokiai praktikai nepritaria.

Visos urnos yra skirtingų dydžių, nors jų talpa yra vienoda – 3-3,5 litro. Maždaug tiek pelenų lieka po artimųjų palaikų kremavimo.

kremavimo urna 2
laidojimo urna 2
kremavimo urnos 3
urnos iš akmens 4
Susisiekite su mumis jau dabar 
tel. 8 639 999 49 (jūsų patogumui dirbame visą parą, kasdien)